Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

1 yas dogum gunu suslemesi1 yas dogum gunu suslemesi ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde 1 yas dogum gunu suslemesi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

şeker pasta baştan sona yapımı, çorum da şeker hamurunu. pasta malzemeleri satış gaziantep, şeker pasta yapımıve pasta kaplama. beşiktaşlı pastanın üzerine ne yazılır, ankara profesyonel cupcake kurs merkezleri. çorumda şeker hamurunun adresi, yaş pasta yapma teknikleri. sepet malzemeleri, diş şeklinde süslerin yapılışı.

çanakkale ful atölye , Bahçelievler , pasta süslemeleri nerden alınır , çikolata eğitimi Trabzon , çikolatadan süslemeler , bursa pasta , bebek evde susleme nasil yaparim dogum icin , 2013 kurabiye yapım kursları , mersinde çocuklar için yaş pasta yapan yerler , maltepe cupcake kurabiye kursları ,