Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

41 yaş yazılı dogum günü pastası41 yaş yazılı dogum günü pastası ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde 41 yaş yazılı dogum günü pastası ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

sakaryada nerede pastacılık, eskişehir şeker hamuru satan. 60 yaş doğum günü pastası resmi, ucuz tasarım pasta. bebek sekeri uzeri yazisi, adana dogumgunu suslerı. denizli aşçılık kursu başvuru, sevgiliye yapılan takvim. pasta süsleme malzemeleri nereden alınır, çikolata yapma kursu istanbul kadıköy.

pasta kursu Kilis , bebek şekeri yapmak için malzeme , pasta butik denizli , nişan sepeti ankara , sertifikalı pastacılık kursu bursa , Sarıyer pastacılık kursları , sevgiliye nasıl pasta yapılır , diş kalıplı kurabiye , büşra yemek yapma , sertifika veren pasta kursları istanbul anadolu ,