Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

adana aşçılık okuluadana aşçılık okulu ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde adana aşçılık okulu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

en ğüzel doğum pastası, anadolu yakası atölyeleri. ordu butik pasta, bebek süsleri anadolu yakası. makaron satan pastaneler, beykoz kuran öğreten anaokulu. ev yapımı renkli kurabiyeler, evde yaş pasta. renkli pasta ev yapımı, bakırköyde pasta malzemeleri satan yerler.

kurabiye siparişi antalya , ideal yabancı dil%2C eğitim ve turizm a.ş. mecidiyeköy , nişan taşı çikolatası yapımı , parti süsleri ankara , şeker hamuru satan maltepe de yer , cup cake kursumu çikolata kursumu sizce , manisa da pastacılık kursu , balıkesir pasta yapma , Çatalca pastacılık kursları , atelye full ,