Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

anaokulunda doğum günü kutlaması için süsler tabaklar nereden alınıyoranaokulunda doğum günü kutlaması için süsler tabaklar nereden alınıyor ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde anaokulunda doğum günü kutlaması için süsler tabaklar nereden alınıyor ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

düğün organizasyon iş ilanları, pasta malzemesi satan yerler. pasta malzemesi toptancısı adana, bursa çocuklar için kurslar. ucuz kurabiye malzemeleri, izmir de doğum günü kutlanacak yerler. çekmeli mutfak sepetleri, doğum günü pasta notu çocuk. İstanbul%27da şeker fiyatı, evde şeker hamurlu kurabiye yapımı.

pasta kursu ücretleri Osmaniye , pasta yapımı kursu ücretleri tekirdağ , bursada baby shower mekanları , Kadıköy kursu , çikolata eğitimi fiyatları fırsatları , ikinci el doğum günü süs malzemeleri , pastacılık kursu bebek , çikolatadan gül yapmak , el becerisi telefon yapımı , izmir cikolata yapimi kursu ,