Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

ankara şeker hamuru nereden alınırankara şeker hamuru nereden alınır ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde ankara şeker hamuru nereden alınır ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

doğum günü süslerinin yapılışı yazılı, bebek susu malzemeleritoptan. eskişehirde mutfak ekipmanları satan mağazalar, ev pastası adet fiyatı. sevgiliye evde yapılacak kurabiye tarifleri, profesyonel yaşpasta kalıpları satış mağazalrı. bebek süs yapım yerleri, trabzonda pasta malzemesi satan yer. Nikah şekeri bebek şekeri yap sat, ev yapımısus kurabiye.

yemek kursları beylikdüzü , çikolata yapımı kursu Ardahan , pasta malzemeleri satan yerler denizli , lezzetli türk yemekleri , şeker hamuru ile pasta kaplama , çikolata yapma kursu ataşehir , cupcake kursları fiyatları , Sultanbeyli pastacılık , sevgiliye hediye pasta kursu dugun , doğum günü süsü ankara da nerede satilir ,