Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

ankarada bebek şekeri malzemesi satan yerlerankarada bebek şekeri malzemesi satan yerler ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde ankarada bebek şekeri malzemesi satan yerler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

mersinde çikolatacılık kursu, ankarada bebek doğum günü süsleri satan yerler. nikah şekeri ankara yapımı, mutfağım doğum günü pastası. dogum gününde el yapımı şekerler, şeker hamurundan kurabiye kursu büyük çekmece. istanbulda pasta kursları 2013, KAPKEKSÜSLEMESİ. karabük pasta kursları, kocaeli kursları.

Kurabiye Yapımı ve Süslemesi Kursu ankara , lider beyoğlu çikolatası , hamburger yapımı kurs , lazanya hamuru satışı , ankara aşçılık kursları , çorum çikolata üretimi , çikolata eğitimi Bolu , karabükte pastacılık kursları , düğün nişan atölyeleri , çikolata kursu Van ,