Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

ankarada nikah şekeri malzemeleri satan yerlerankarada nikah şekeri malzemeleri satan yerler ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde ankarada nikah şekeri malzemeleri satan yerler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

pastacılık kursları samsun, manisada şeker hamurunda pasta. Kurabiye Yapımı ve Süslemesi Kursu ankara, eskişehir butik pasta eğitimi. trabzon pasta malzemeleri satışı yapılan yer, pasta dekor kursu ankara. zonguldak pastacılık kursları, pasta kursu fırsat anadolu yakası. pastacılık kursu zonguldak, gaziantep isimli çikolata nerede satılır.

çikolata kursu ücretleri Ordu , iletişim aracı yapmak , diş yapım bölümü malzemeleri , pasta kursu ücretleri Çorum , makoron kursu , şeker hamurlu pastam eriyor , pastacılık kursu kampanyası , çanakkaledeki pasta yapımı kursları , konya pasta kursları , toptan bebek çikoşatası samsun ,