Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

aşçılık sertifikası veren firmalar istanbulaşçılık sertifikası veren firmalar istanbul ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde aşçılık sertifikası veren firmalar istanbul ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

mutfağım çikolata yapımı, mutfağım programı çikolata yapımı. anaokulu takvim, kolay pasta tarifleri çikolatalı. pasta üstüne sözler, doğum günü pastasının üzerindeki süsler. bebek kurabiyesi yapıı, en guzel kolay dogum gunu pastalari ı. doğum günü resmi hazırlama, ahçılık anadolu yakası kurs.

nisantasi bebek sekeri , antalyada çikolata satan yerler , diş buğdayı hoşgeldiniz yazısı , istanbulda bebek süsleri en uygun ne rede , meb sertifikalı pastacılık kursları istanbul , cupcake yapimi kurslar antalya , ç4 pastası , fındıklı çikolata yapımını , doğum günü pasta çeşitleri ve fiyatları , motivasyon kursu fiyatlar ,