Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

bebek doğum günü pasta yazılarıbebek doğum günü pasta yazıları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde bebek doğum günü pasta yazıları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

karabükte pastacılık kursları, adıyaman da aşçılık kursu yerleri. pasta yapma kursları bakırköy, beşiktaşlı pastalar paylaş. ankara aşçılık kursları 2013, yemek kursu istanbul anadolu. doğum günü pastaları ev yapımı, ankarada makaron satılan yerler. EVDE YAPILAN ÇOCUKLAR İÇİN YAŞ PASTA, EVDE YAPILAN ÇOCUKLAR İÇİN YAŞ PASTA MODELLERİ.

pasta ve kurabiye malzemeleri nerede bulunur , düğün pastası fiyatları , cup kek anadolu yakası , kayseride nikah şekeri malzeme satan yerler , pasta üzerine doğum günü sözü sevgiliye , pazarlama kursları , macaron satıyorum , anadolu yakası kurabiye kurslatı , kadıköy kurabiye kursu , pasta süsleme ekipmanlaerı en ucuz fiyatlar nerde ,