Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

bebek için kısa doğum günü pasta üstü yazılarıbebek için kısa doğum günü pasta üstü yazıları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde bebek için kısa doğum günü pasta üstü yazıları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ankaranın en güzel çikolata yapan yeri, nişan tabakları sipariş. ankara nikah ve bebek şekeri kurslar, doğum günü pastaları çocuk ankara fiyatları. doğum günü kurabiyeleri gaziantep, ankara yemek kurs. manisada şeker hamurundan pasta yapan yerler, pasta ve yemek kursları ankara 2013. doğum günü süsü ankara, doğum günü pastası yapımı süs.

Kartal pastacılık kursu , istanbul avrupa yakasında pasta kursu , görseller katlı , şeker hamuru büyükçekmece , yemek kursu izmir , ankarada yemek kursu , pasta yapma kursu , butik kurabiye yapılışları , pasta kurs , pasta yapımı kursu ankara ücretsiz ,