Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

bebek şekeri yapmak istiyorum malzemeleri nerden alabilirim konyabebek şekeri yapmak istiyorum malzemeleri nerden alabilirim konya ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde bebek şekeri yapmak istiyorum malzemeleri nerden alabilirim konya ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

çocuklar için cupcake, eskişehirde şeker hamuru satan yer. doğum günü ikramları, zonguldak pasta gereçleri. şeker hamurundan bjk pastası, üretimde hangi meslekler çalışır. istanbulda şeker kalıbı yapan firmalar, şeker hamuru kursu fiyatları istanbul. butik pasta kayseri, çikolata dekor teknikleri.

atölye ful cupcake tarifi , pasta yapımı kursu Bitlis , çikolata kursu ücretleri Afyon , 10 katli pasta yap , dogum pasta yazıları , sevgiliye doğum günü pastası nasıl yapılır , doğum günü pastasına yazılan sözler , pasta yapımı kursu Kocaeli , trabzon da pasta yapımı kursu , makaron kursları ,