Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

bebek şekerleri yazılarıbebek şekerleri yazıları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde bebek şekerleri yazıları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

bebek şekeri toptan malzemeleri, çocuk doğum günü pasta süsleme örnekleri. antalya yaş pasta kursu süsleme teknikleri, doğum günü süslemeleri nasıl yapılır. çocuklar için pasta kurslari bakirköy, samsun pastacılık malzemeleri. ankara ücretsiz kurslar, ankarada profiterol nerede yenir. bebek şekeri malzemeleri konya, boluda pastacilik kursu.

bursa ücretsiz kurslar 2013 , özel pastalar bursa , avcılarda şekerhamuru satan yerler , Ataşehir çikolata kursu fiyatları , uygun taze pastalar bahçeli evler , bebek sekerleri adana , pasta yapımı kursu ücretleri İstanbul , 22 şubat cuma mutfağım , sütlü çikolata yapımı , çikolata kursu kadıköy ,