Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

bebek sepeti nasıl süslenirbebek sepeti nasıl süslenir ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde bebek sepeti nasıl süslenir ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

anadolu yakasi hobi, pasta resmi ile doğum günü kutlamak istiyorum. nikah şekeri nasıl satılır, doğum günü antalya. samsun bilinen pastaneleri, doğum günü kutlamak için pasta üzerine yazılabilecek notlar. pasta üzerine komik yazılar, doğum günü mesajları 2013. süsleme şekeri satan yerler, 1 yaş doğum günü süsleri yapımı.

bebek şeker yapımı malzemeleri , yemek kursu balık pişirme teknikleri , cikolata gonderme , Bebekler Hamur Yapımı , Sultanbeyli pastacılık , cup kek yapımı , hatay çikolata yapımı kursu , beşiktaş pastaları , kurabiye tarifi kalıplı , özel aşçılık kursları bursa ,