Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

beşiktaş da süslü pastalar satan yerbeşiktaş da süslü pastalar satan yer ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde beşiktaş da süslü pastalar satan yer ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

göktürk çikolata siparişi, kartal çikolata sepeti . ARÇELİK ÇOCUKLAR İÇİN YEMEK KURSU, eskişehirde pasta malzemesi satan yerler. bakırköy çikolata hediye sevgiliye, kurabiye merkezi. anadolu yakasi cikolata com, ankara kurs. özel yapim şekerleme izmir, sevgiliye çikolata zonguldak.

sakarya 2013 kursları , aşçılık kursları ankara 2013 , pasta şeker hamuru çekmeköy satış , hobi olarak çikolata yapım kursları , istanbul anadolı yakasında pasta dersi verenler , adanada aşçılık okulu var mı , doğum günün süsleri konya , şeker hamuru satan pastaneler ankara , evde sütlü çikolata yapımı , balıkesirde pasta malzemeleri satan yerler ,