Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

bursa doğum günü süsleribursa doğum günü süsleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde bursa doğum günü süsleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

sevgiliye özel doğum günü şeker hamuru pasta fiyatları, şeker hamurlu kurabiye. aydın da parti süsleri satan dükkanlar , pasta yapma bilgileri. özel pasta yapan yerler ankara, diş kurabiye süslerken kullanılan çikolata. ücretsiz mutfak kursları, bursa da pasta malzemeleri. atalye ful, manisa pastacılık kursu.

istanbul belediyeye ait pasta kurslari , anaokulu hediyelikleri , toptan bebek şekeri malzemeleri ankara , kocaeli msn show , şeker hamuru ile pasta süsleme çanakkale , fiyatlarıyla birlikte pasta modeleri sevgiliye özel pasta , çikolata kursu ücretleri İstanbul , makaron tarihçesi , ankara hobi , polo turizm organizasyon telefon ,