Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

bursa pasta şekerleribursa pasta şekerleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde bursa pasta şekerleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

beyoğlu çikolata fiyatları, şirketler için kaynaştırma eğitimleri. şeker hamurlu kurabiye kursları istanbul anadolu yakası, sevgiliye evde kurabiye yapımı. aydın pastacılık kursları, ankara pasta yapım kursları 2013. pasta yapım kursu ankara, çikolatayı yapan meslek. bakirköy pasta malzemeleri 2013, pasta kurabiye kursu denizli.

sevgiliye özel şekerler , çikolata eğitimi Kırşehir , cupcake eğitimi mecidiyeköy , kurabiye kursu istanbul anadolu , en güzel doğum günü pastaları yetişkinler için , , avrupa yakasında çocuklar için mutfak atölyesi , drape teknikleri , çikolata yapımı eğitimi Kocaeli , nişan tabakları sipariş ,