Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

çiçekçilik kursu istanbulçiçekçilik kursu istanbul ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde çiçekçilik kursu istanbul ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

pasta malzemeleri ankara kızılay, eskisehir baby shower. süslemeli kurabiye yapımı, en ucuz bebek şekeri malzemeleri. pastacılık malzemeleri online satış, bayrampaşa ismek pastacılık hocası. sevgiliye özel pasta tarifi, güngörendeki pasta smalzemecileri. seker hamuru pasta kursu ankara, ev yapim ku.

aşçılık kursları ankara 2013 , çocuklar için cub cake makina oyuncakları , balık yemekleri tarifi , bayby shower pastaları sipariş bursa , eskişehir pasta yapım kursu , kurabiye nikah şekeri fiyatları , istanbul çocuk pastaları , şeker hamuru nereden bulabiliriz , 2013 çocuk pasta modelleri , Esenyurt pastacılık ,