Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

çikolatadan yapılan yiyeceklerçikolatadan yapılan yiyecekler ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde çikolatadan yapılan yiyecekler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ankara da motivasyon eğitimi veren yerler, doğum günü çikolatalı süs. ankara da şirketler için KAYNAŞTIRMA EĞİTİMLERİ, çikolatayı üreten meslekler. cupcake siparis, efor kurabiye. bebek kurabiyesi bursa satış, cini kurslari istanbul. çikolata dekor yapımı, anaokulu iletişim aracı yapma.

Sultangazi kursu fiyatları , sarıyer pasta malzemeleri , ankarada renkli pasta satan , trabzonda pastacılık kursu , kurabiyelik fiyatları , pasta yapımı kursu Şırnak , bitliste pasta malzemeleri , sevgılıye cıkolata fiyatları , beşiktaşlı şeker hamuru , ankara nikah ve bebek şekeri kurslar ,