Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

çocuk dogum günü süsleri satılan yerler ankaraçocuk dogum günü süsleri satılan yerler ankara ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde çocuk dogum günü süsleri satılan yerler ankara ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

doğum günü pasta sözleri sevgiliye, denizlide şeker hamurundan pasta . pasta süsleri bakırköy, çocuklar için yapılabilecek kurabiyeler. büyükçekmecede doğum günü yerleri, dogum pastasi yazisi. pasta kurabiye tarifleri 87, doğum günü kurabiyeleri satan izmir. seker hamuru market, ankara nikah şekeri malzemeleri.

izmir pasta fiyatları , pasta kursu ücretleri Muş , penidk çikolata , yemek tarifi pratik , çikolata sepeti malzemeleri , nişan pastaları kocaeli ve fiy , bayrampaşa pasta kursları , gaziantep cupcake , antalya pastacılık kursu , düğün pastası süsleri satış ,