Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

cocuklar ıcın makarna suslemelerıcocuklar ıcın makarna suslemelerı ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde cocuklar ıcın makarna suslemelerı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

evde bebek şekeri yapma, hamur nasıl bulundu. eskişehirde nikah şekeri yaptıran firmalar, toptan pasta malzemeleri. samsunda pasta malzemeleri nerede satılır, çikolata buketleri kursu. pasta yapma teknigi nelerdir, seker hamurlu dogum gunu pastasi tarifi. el yapımı süsler, mersin şekerli pasta kursu.

butik pastane tarfirleri , bakırköyde pasta malzemesi satan yerler , zonguldakta nerde şeker hamuru satılıyor , nişan için hediyelikler , evde diş yapımı , gaziantepte pasta kursları , pasta notları , bakırköyde pasta kursu var mı , doğum günü şekerleri yazisi , dogum günü için evde yapılabilecek pasta tarifleri ,