Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

cupcake süslemeleri malzemeleri nereden alınırcupcake süslemeleri malzemeleri nereden alınır ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde cupcake süslemeleri malzemeleri nereden alınır ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

yemek pısırme teknıklerı kıtapları, el yapımı bebek şekeri. elle takvim nasıl yapmalı, izmir makaron. mersinde evde yapılan pasta, nikah şekeri malzemeleri toptan. muffın süslemeleri malzemeleri nerede, mersinde ev butik pasta. mersinde seker hamurunda yapan pastacılar, ev yapımı sepetler.

ankara cupcake malzemesi satan yerler , sipariş üzerine uygun fiyatlı pastalar , sevgili doğum günü süsleme malzemeleri ankara sipariş , evde yapilabilecek pasta susleme tarifleri , kurabiye kursu nerelerde var , pasta malzemesi satan yerler ankara , canakkalede kurabiye kursu , antepte nikah şekeri nerde bulabilirim , pasta yapımı kursu ücretleri Şırnak , şeker hamurlu kurabiye yapıp satnlar ,