Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

değişik tabak süslemeleri çikolata soslarıdeğişik tabak süslemeleri çikolata sosları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde değişik tabak süslemeleri çikolata sosları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

pastalar 2013, doğumgünü kurabiye tarifleri. ankaradakı nısan kurabıyesı yapan yerer, sevgiliye doğum günü pastası yazıları. 1 yaş doğum günü süsleri ankara , bebek sepeti yapılışı. mersinde butik kurabiyeciler, samsuna özel kurabiyeler. dekor pasta yapımı, en güzel doğum günü pastası.

ücretsiz kurslar istanbul 2013 , et pişirme yöntemleri , gaziantep pastaları , fiyatlarıyla birlikte pasta modeleri sevgiliye özel pasta , %22eskişehir çocuk kursları%22 , pasta kursu maçka , sultanbeylinde şeker hamuru nasıl bulunur , çikolata eğitimi Aydın , bebek evde susleme nasil yaparim dogum icin , pasta aletleri izmir satış yerleri ,