Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

denizlide pasta kurslarıdenizlide pasta kursları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde denizlide pasta kursları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

pasta malzemeleri konya, yemek kursu avrupa yakası. sertifikalı meslek kursları istanbul 2013, kadıköy yemek kursları. bursa pasta yapım yapan firmalar, çorum da kişiye özel çikolata yapımı. antalya butik pasta kursu, butik pastacılık kursları istanbul avrupa yakası. kurabiye merkezi kurs ücretleri, şeker hamuru ile pasta yapımı kursları.

kurabiye kursu düzce , fransız makaronları , edirne de butik pasta , sevgiliye doğum günü pastası yapımı , ev yapımı pasta antalya , çikolata yapımı eğitimi Ardahan , kadikoy seker hamuru , gaziantep bebek şekeri malzemesi , doğum günü süsleri pendikte nerede satılır , diş buğdayı süsleri nerden alınır ,