Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

diş buğdayı ev yapımı süsleridiş buğdayı ev yapımı süsleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde diş buğdayı ev yapımı süsleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ücretsiz yaş pasta kursları, anadolu yakasındaki bebek hediye şekerleri kursları. doğum günü pastası izmir, ascılık öğretim mersin. bebek hediye şekerleri kursları, pasta sıvama çikolata ile. şeker hamurlu kurabiye yapıp satnlar, kurabi. evde şeker kurabıye yapımı, evde nikah şekeri yaptıran yerler.

çikolata ve pasta yapım kursu ankara , sevgiliye doğum günü pastası , pastacılık kursları gop ta , pasta yapımı kursu ücretleri Aksaray , eski şehirdeki yerler , beylikdüzü bebek şekeri , aydın merkezde dogunu suslemesı yapan yerler , çikolata fırsat , yemek kursları bakırköy , toptan bebek şekeri malzemeleri fiyatları ,