Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

dogum günü icin isimli cikolatalardogum günü icin isimli cikolatalar ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde dogum günü icin isimli cikolatalar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

pendikte pasta malzemeleri satan yer, evyapımıpasta. ismek nıkah sekeri yapımı, mersin pastanelerde pasta yapımı. ucuz doğum günü pasta siparişi istanbul, şişlide pastacılık kursları. cupcake yapma makinası, asya yakasındaki pasta kursları. diş buğdayı süsleri, pasta süslerinin satıldığı yerler.

şeker kurabiye kursu sariyer , edirne pastacılık kursu , 5 katlı çoçuk pastası , pazarlama eğitim kursları , çikolata yapımı kursu Antalya , 2 katlı cıkolata , batman şeker ve pasta , pastacılık kursu kadıköy , antalya çocuk doğum günü mekanları , bursa pasta malzemeleri toptancisi ,