Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

doğum günü için yapılan ikramlardoğum günü için yapılan ikramlar ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde doğum günü için yapılan ikramlar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

maltepede şeker hamuru nerede%3F, muffin kursu. toptan çikolata nerden alinmali, cupcakes kursu. dogum günü kutlanılacak yerler ankara, eskişehir pasta süsleri. pasta üstü yazıları çocuk, ümraniyede doğum günü kutlanacak mekanlar. nişan pastasının üstüne yazılan sözler, cupcake malzemesi satın al.

makaron , ankarada çikolata kalıbı alabileceğim yerler , lezzetli pratik tarifler , evde süslü doğum günü pastası nasıl yapılır , hobi kursları istanbul anadolu yakası , çocuklara çikolata tarifi , kolay pasta süsleme teknikleri dogum günü , kurabiye kursu ümraniye ücretsiz , pasta malzemeleri satan yer ankara , iş kurda ana okulu kursu ,