Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

doğum günü ikramlarıdoğum günü ikramları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde doğum günü ikramları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

zonguldak pasta gereçleri, şeker hamurundan bjk pastası. üretimde hangi meslekler çalışır, istanbulda şeker kalıbı yapan firmalar. şeker hamuru kursu fiyatları istanbul, butik pasta kayseri. çikolata dekor teknikleri, numaralı pasta. kadıköy pasta yapım kursu, yabancı sitelerin yaş pasta resimleri.

Beykoz , evde iki katlı doğum günü pastası yapmak , kayseride butik pasta , ucuz resimli pasta fiyatları , kuran partisi pastası , sipariş üzerine istanbul anadolu yakasında doğum günü pastası yapan yerler , ankarada şeker hamuru pastası yapan yerler , pastacılık kursları kadıköy , cupcake yapımı kursu fiyatları fırsatları , organizasyon ajansları istanbul ,