Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

doğum günü pastası yapımı süsdoğum günü pastası yapımı süs ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde doğum günü pastası yapımı süs ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

yaş pasta kursları elazığ, yemek kursu ümraniyede. parti malzemesi yapımı, kek sepeti nasıl yapılır. doğum günü pastaları istanbul, çikolata ile ilgili sözler. cikolatali yas pasta tarifleri resimli, ankara kızılay yemek kursu. çanakkale bebek pastası satın al, nişan sekeri gelın damatlı.

pastacılık kursları Bakırköy , hamur işi süslemeleri , ülker ürünlerinin üretim serüveni , ankara doğum günü süsleri , ücretsiz kurabiye ve pasta kursu veren yerler 2013 izmir , antalya çikolata sipariş , çocuklar için kurabiye , çocuklarla cup cake kursu , anasinifi için takvim nasil yapilir anlatarak , istanbul avrupa yakası yemek ve pastacılık kursu ,