Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

doğum günü pastasının üzerine yazılan komik sözlerdoğum günü pastasının üzerine yazılan komik sözler ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde doğum günü pastasının üzerine yazılan komik sözler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

diş şeklinde pasta, dogum günü pastası mesajları. istanbulda düğün eşyaları satan yerler, şeker hamurundan kurabiye fiyatları. günlerde ikramlar, 2013 kiz cocuklari icin dogum gunu pasta modelleri. msn show, 3 yaş doğum günü pastaları. ev yapımı yaş pastası, ülker kampanya 2013.

Tuzla pastacılık kursu fiyatları , tokat pastacılık kursu , ev tasarımı kursları , eskişehir pasta malzemeleri , Sancaktepe pastacılık kursları , özel yapım pastalar denızlı , hobi kursları anadolu yakası , şeker hamurundan çocuk yapımı video , pasta süsleri satan yerler , makarna makinesi ile makarna yapımı ,