Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

dogum gunu resimleri hazirlamadogum gunu resimleri hazirlama ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde dogum gunu resimleri hazirlama ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ankara ev süsleri kursları, evde yapılan süsler. çikolatalı nişan sepeti, pasta fiyatları ve bunlar nerede s. üsküdarda pasta malzemeleri, evde yapılabilen güzel süsler anneleri mutlu edecek şeyler tarifi. ve üstüne çikolata, dışı kalıp çikolata yaş pasta tarifi. süsü yapımı, kadıköyde yemek kursları.

ankara nikah şekeri yapım kursu , izmir sevgiliye cupcake , şekerleme yapan firmalar , güngörende pasta malzemeleri satan yerler , şeker hamuru hangi marketlerde , denizlide cupcake , açılış organizasyonları , pasta kursu Eskişehir , tekirdağ pasta kursu , sakaryada pastacılık malzemeleri satan yerler ,