Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

doğum günü takvimi nasıl yapılırdoğum günü takvimi nasıl yapılır ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde doğum günü takvimi nasıl yapılır ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

samsundaki yemek kursları, besıktastakı pastacılar. pasta dizayn malzemeleri, bebekler için evde doğum günü süsleri. mersin sertifikalı kurslar, evde yapılabilecek pastalar. butik pasta atölyeleri ankara, ücretsiz kurslar. ucuz pastalar, 2013 antalya pasta kurslari varmi.

Ataşehir pastacılık kursu , ücretsiz pasta kurabiye kursu istanbul , atölyeye kurabıye iş ilanları , ülker süslü kurabiye , pasta süsleme teknikleri , büyükçekmecede doğum günü yerleri , şeker hamuru pasta kursu anadolu , şeker hamuru satılan yerler ankara , çocuklar için pastacılık ve aşçilık kursu , malatyada yemek kursu ,