Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

doğum gününde ikramlardoğum gününde ikramlar ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde doğum gününde ikramlar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ismek beylikdüzü pastacılık, 2013 elektrikli ev aletleri kursu. pastasüsleri tarifi, evde yapılan çocuk pasta tarifleri. süslü pasta 2 katli fiyatları, pasta 2 katli fiyatları. şeker hamuru kalıpları kayseride nerde satılır, pastacilik kurs istanbul aksam. renkli cupcake yapımı izle, sevgiliye özel yaş pasta tarifleri.

nişan tabakları , doğum günü pastası notları , pasta oklu istanbulda , şekerleme yapım kursu , en ucuz bebek ve nikah şekeri malzemeleri , ankarada bebek şekeri satan yerler , pasta üstüne yazılacak doğum günü notları , pendikpasta kursları , sakaryada yemek kursları , adana da yemek kursu ,