Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

düğün pastaları fiyatları sivasdüğün pastaları fiyatları sivas ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde düğün pastaları fiyatları sivas ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

atölye full .com, %22et pişirme%22 kursu. en iyi makaron yapımı, bursada mutfakeğiti kursları. pasta tasarım afyon, cup cake atölye. çorum pastacılık kursları, ankara pastacılık kursu 2013. şeker hamurundan pasta yapımı kursları izmir, seker hamurundan cupcake yapimi.

pasta yapımı kursu Kastamonu , pastanın üstüne yazılan yazılar , antalya yemek kursları , izmirde yemek kursu , nikah şekeri için kurs , online butik alışveriş , mersinde doğum günü için , bebek dogum gununde yapılabılecek kurabıye tarifleri , çikolatadan yapılan pasta dekorları , eskişehir pasta süsleme kursu ,