Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

el yapımı pratık dogum gunu cıkolatalarıel yapımı pratık dogum gunu cıkolataları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde el yapımı pratık dogum gunu cıkolataları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

şeker hamuru yapımı kursu, profiterpol pişirme teknikleri. yemek kursları mersin, pasta sepeti izmir. çikolata kursu nişantaşı, çikolata yapımında kimler görevlidir. ücretsiz pasta kursları istanbul 2013, motivasyon kursu. izmir pastacılık kursları şehirfırsatı, çikolata buketi kursu.

ümraniyede şeker hamuru , pastacılık kursları samsun , izmir pastane malzemeleri , bilmeyenlere yemek kursu , bir yaş doğum günü süslemeleri ankarada nerde bulurum , izmşrde ücretsiz , çocuk pasta üstü yazıları , antep bebek şeker , trabzon pasta yemek kursları , antalya çocuk doğum günü mekanları ,