Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

en güzel bebek doğum günü pastası yazılarıen güzel bebek doğum günü pastası yazıları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde en güzel bebek doğum günü pastası yazıları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

profesyonel kurabiye tarifi, ankarada bebek şekeri satışı yapan mağazalar. diş buğdayı yaş pasta yapımı video, çikolata ve kurabiye kursu. samsunda pasta kursu verev yerler, ankarada pastacılık malzemesi satan yerler. sevgiliye en güzel pasta üstü yazılar, elazığda pasta kursları. güngörende pasta malzemeleri satan yerler, malatya pasta malzemesi satan yerler.

samsun seker hamuru satis , Pendik kursu , ülker 2013 çikolata şifreleri , Esenyurt çikolata kursu , et pişirme kursu , anadolu yakasi hobi , evde yapılabilecek doğum günü süslemeleri , istanbul doğum günü kutlanacak yerler , ankarada pasta malzemeleri satan yerler , şeker hamuru cupcake süsleme videoları ,