Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

en guzel kolay dogum gunu pastalari ıen guzel kolay dogum gunu pastalari ı ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde en guzel kolay dogum gunu pastalari ı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

doğum günü resmi hazırlama, ahçılık anadolu yakası kurs. samsunda butik kurabiye yapan v, anadolu yakası cup kek pasta yapımı kursu. samsunda butik kurabiye yapan varmı, cup kek nasıl süslenir. söz kurabiyesi yapan yerler, bebek kuranı şekerleri ve fiyatları. toptan pasta satışı, antalya toptanci pasta malzemeleri.

sivasta bebek şekeri yapılan yerler , erkek çocuğuna doğum günü pastası yapımı , pasta kursu Mersin , pasta üzerine çocuga yazılar , resimli yemek tarifi , prati yemek tarifleri , cupcake yapımı kursu fiyatları , pasta yapımı eğitimi Uşak , nikah şekeri malzemeleri satın al , butik pastacılık kursları ankara ,