Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

erzurum da pasta kursu



erzurum da pasta kursu ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde erzurum da pasta kursu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

çikolata buketi tarifi, osmanlığı mutfağı kursu. erzurumda makarna yerleri, kayseride pasta mazemeleri satılan yer. pastacılık kursu şişli, bursa da çikolata yapımı kursu. nişan taşı çikolatası yapımı, nişan taşı çikolatası tarifi. bartında butik kurabiye, bursada pasta yapım kursu.

izmirden muğlaya hediye pasta , malatyada nişan çikolatası satan dükkanlar , sevgiliye hediye çikolata , beşiktaşlı yaş pasta tarifi , motivasyon kursu , pastacılık kursu bursa , marketlerde satılan şeker hamuru , pastanın ustune yazılacak sevgılıye dogum gunu sozlerı mesajları , kolay pasta tarifleri çikolatalı , istanbul anadolu yakası şeker hamuru pasta kursu ,