Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

eş için pasta üzerine yazılabilecek doğum günü mesajlarıeş için pasta üzerine yazılabilecek doğum günü mesajları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde eş için pasta üzerine yazılabilecek doğum günü mesajları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ücretsiz pastacılık kursu 2013, izmirde nişan çikolatası nerden. elazığ çikolata sepeti, pasta üzerine yazılan romantik yazılar. denizli çikolata doğum günü, iletişim aracı yapmak. 3 yaş doğum pasta yazıları, manisada yemek ve pasta kursleri. ismek kurabiye süsleme kursları, pasta üzerine yazılan komik yazılar.

pasta kursları pendik , eskişehir cupcake kursu 2013 , samsun butik pasta , şeker hamuru ile doğum günü pastası , cupcake süsleme malzemeleri , mersin pastane doğumgünü , çikolata yapımı kursu ücretleri Bilecik , baby pastası ev yapımı , Kadıköy çikolata kursu , butik pastacılık kursu istanbul ,