Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

ev yapımı doğum günü kurabiyeleriev yapımı doğum günü kurabiyeleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde ev yapımı doğum günü kurabiyeleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

gaziantep cocuk doğum günü mekanları, beşiktaşlı cupcake. ismek yemek kursları istanbul bilgileri, şekerli pasta fiyatları. ankara tatlı pasta kursları, ankarada doğum günü kutlanacak yerler. dolgulu çikolata kalbı, sertifika çikolata kursları. diş buğdayı süsleri bursa, adana yeni açılacak kurslar.

şeker hamuru kursu bursa , pasta malzemeleri istanbul anadolu yakası , ankara da seker hamuru kurabıye kurs fıyatları , antalya pastacılık okulu , pastacılık kursu Büyükçekmece , diş bugdayı süslemeleri kütahya , pasta kursu Sinop , özel pasta siparişi , bursa doğum günü kurabiye yapan yerler , kadınlar gününe özel kek süslemeleri ,