Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

evde diş kurabiyesievde diş kurabiyesi ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde evde diş kurabiyesi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

diş buğdayı nasıl yapılır, sütlü çikolata yapılışı. düğün pasta süsleri satış yerleri, ucuz yaş pasta fiyatları. 22şubatcuma mutfağım, butik kurabıye ve cupcake fiyatları. tsli pastalar, eskişehirde doğum günü pastaları. pasta malzemeleri ısparta, adana da nikah şekeri yapan yerler.

kurabiye süsleme iş ilanı , evde yapılacak kolay kurabiye süsleme , şişlide pasta malzemesi satan yerler , pastacılık kursları Avcılar , evde nışan pastası fiyatları , ankara da ücretsiz pasta kursu , butik kurabiye kursu istanbul anadolu yakası , manisa pastane malzemeleri , pasta yapımı kursu ücretleri Rize , cupcake yapacak ,