Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

evde dogum günü süsleri nasıl yapılırevde dogum günü süsleri nasıl yapılır ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde evde dogum günü süsleri nasıl yapılır ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

zonguldak%27ta yemek kursu, seker hamuru ile cupcake. iki katlı çikolatalı ev yapımı yaş pasta, toptan ucuz bardak. konya pasta çeşitleri, bebek şekeri organizasyon istanbul anadolu yakası. nikah şekeri yapımı malzemeleri, seker hamuru malzemelerini ankarada nerde bulurum. en ucuz bebek ve nikah şekeri malzemeleri, pasta yapım işi.

izmirde bebek şekeri malzemesi satan yerler , izmirde sevgiliye doğum günü kurabiyeleri nerede satılır , ankarada bebek süsü alınabilecek yerler , istanbul anadolu yakasında bebek şekeri , evde kurabiye kalıbı nasıl yapılır , kolay ev pastaları , ankara pastacılık malzemeleri , izmirde sertifika veren pastacılık kursları , pasta eğitimi Kırşehir , elle yapılan tasarımlar ,