Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

evde doğum günü süsü yapımıevde doğum günü süsü yapımı ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde evde doğum günü süsü yapımı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

kalıp kurabiye tarifi çikolatalı, 2013 sakarya yemek kursları. nisan sepetleri ankara, evde doğum günü yapan organizatör şirketler. ahçılık ve pastacılık okulları ankara, pasta süsleme kursu antalya. antalya pasta süsleme kursu, pasta üstü yazıları sevgiliye. kadıköy pasta kursları , nişan çikolatası dışı süsleme.

şeker hamuru ile pasta yapım teknik ve kurslar , İZMİRDE PASTACILIK KURSLARI NEREDEDİR , ıspartada pasta malzemeleri satan , hobi kurslar , şehir firsatlariankara pastacilik malzemeleri , mutfak firma isimleri , cupcake yapma oyunları , ankarada pastacılık malzemeleri , antalyada pastacılık kursu , pasta yapımı kursu Tunceli ,