Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

evde nikah şekeri yapmak için malzemeler nereden alınırevde nikah şekeri yapmak için malzemeler nereden alınır ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde evde nikah şekeri yapmak için malzemeler nereden alınır ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

doğum günü için evde yapılacak süsler, takvim yapmak için hangi malzemeler kullanılır. şeker hamuru satan yerler kadıköy, süslu cocuklar. şeker hamuru satış, kadıköyde şeker hamuru satan pastaneler. pastacılık kursları kütahya, büşra şeker elazığ. nikah şekeri süsleme yapımı kursu, şeker hamuru satan yerler anadolu yakası.

özel aşçılık kursu mersin , cocuk malzemeleri uygun fiyatlı , Adalar pastacılık kursu fiyatları , izmirde parti malzemeleri satan yerler , bakırköyde pasta kursları , kocaelide bebek kurabiyesi , ulus nikah %C5%9Bekeri satan yer , %22bursa%22 yemek kursları , doğum günü yazi süsleri nasil yapabilirim , izmir de doğum günü kutlanacak yerler ,