Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

evde pasta suslemelerievde pasta suslemeleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde evde pasta suslemeleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

çocuk için el becersi yapılışı basit, en ucuz şeker hamuru malzemeleri antalya. katlı doğum günü pasta tarifleri, yaş pasta modeller resimler günlük satılan. çikolata yapımında kullanılan meslekler, doğum günü sürprizleri anaokulu. bebek şekeri süsleme malzemeleri, uzun doğum günü mesajları. dogum günü pastaları ev yapımı tarifleri, evde 3 katlı pasta yapımı.

çikolata kursu ücretleri Muş , şeker hamuruyla evde nişan kurabiyesi yapımı , Çekmeköy çikolata kursu , bilgin şekerleme ısparta , Küçükçekmece pastacılık kursu , Kartal çikolata , kocaeli evde nikah şekeri yapımı , kısa msjla dogum gunu pastasi yapimi , eskişehirde çikolata imalat yerleri , kurabiye bebek kursları ankara ,