Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

evde yapılabılecek cocuk kurabıyelerıevde yapılabılecek cocuk kurabıyelerı ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde evde yapılabılecek cocuk kurabıyelerı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

nikah şekeri süsleme ku, ev pastası fiyatları. bursa makaron, evde nikah şekeri yapmak için malzemeler nereden alınır. doğum günü için evde yapılacak süsler, takvim yapmak için hangi malzemeler kullanılır. şeker hamuru satan yerler kadıköy, süslu cocuklar. şeker hamuru satış, kadıköyde şeker hamuru satan pastaneler.

en iyi makaron yapımı , yalova pasta malzemeleri , ordu pasta kursu , makaron kursu fiyatları , uşak aşçılık kursu , nişan isimli düğün çikolataları , cupcake şeker hamuruyla kaplama , pasta yemek kursu istanbul anadolu yakasi , pasta eğitimi Van , ankarada doğum günü kutlanacak yerler ,