Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

evde yapılan bebek mevlüdü hediyelerievde yapılan bebek mevlüdü hediyeleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde evde yapılan bebek mevlüdü hediyeleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

çekmece yapım teknikleri, bebek kurabiyesi yapımı. masaj siteleri, el yapımı butik tasarımlar nasıl yapılır. 1 yaş figürlü kurabiyeler, seker kurabiyesi. istanbul pastanesi konya doğum günü pasta çeşitleri, sevgiliye pasta yap. evde kolay değişik tasarım yapımı, doğum günü tarifleri.

ucuz nikah şekeri adana , nişan şekerler yapım malzemeleri , gümüşhane günleri 2013 , evde nikah şekeri işi veren firmalar manisa , afyonda butik pasta , diş buğdayı hoşgeldiniz yazısı , şeker hamuru dogum günü , bursa özel pasta yapımı kursları , pasta kursu ücretleri Burdur , sushi co ankara ,