Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

evde yaş pasta nasıl süslenirevde yaş pasta nasıl süslenir ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde evde yaş pasta nasıl süslenir ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

söz için çikolata, canakkale pastası. yaş pasta susleme sanatı, sakaryada doğum günü süsleri satan yerler. izmirde butik pastacılık kursu ve ücretleri, ümraniyede şeker hamuru. evde pasta işi veren firmalar, yaş pasta tarifleri resimli kolay. dogum gunlerı kurabıye tarıfleri, 1yas gunupasta yazısı.

anadolu yakası yemek kursları , diyarbakır pastacılık kursları , ucuz 2katlı pastalar , bebek kurabiyeleri malzemeleri , makaron çikolata ankarada satilan , çikolata kursu ücretleri Eskişehir , pasta yapımı kursu ücretleri Hakkari , Sultangazi kursu , görsel sanatlar evde takvim yapımı , sakarya pasta kursları 2013 ,