Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

evde yaş pasta süsleme tekniklerievde yaş pasta süsleme teknikleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde evde yaş pasta süsleme teknikleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

afyon pastacılık kursu, konyada özel yemek kursları. bebekler için süs yapımı, adana cupcakes nerede. kuran partisi, mevlüt malzemeleri istanbul. doğum günü şekeri fiyatları, vans markalı ürünler nerede satılıyor anadolu yakası. sakarya şeker hamuru kursu, kalıplı kurabiye tarifleri.

balık pısirme kursu istanbul , kurabiye kursları istanbul , istanbulda bebek sepeti satan yerler , ankara nikah şekeri malzemesi , nişantaşı butık pasta kursu , çocuk atölye pasta yapımı , profesyonel çikolata yapımı , karabük pasta kursları , anadolu yakasi pasta kurabiye kurslari , pasta üzerine doğum günü sözü sevgiliye ,