Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

evde yaş pasta süslemeevde yaş pasta süsleme ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde evde yaş pasta süsleme ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

çocuklarla evde yapılabilecek pastalar, mecidiyeköy de pasta malzemeleri. telefon yapımına malzemeleri, diş malzemeleri sanayi gaziantep. ıspartada ev pastası yapılan yerler, doğum günü pasta modelleri. yemek kursları istanbul ümraniye, anaokulu iletişim aracı yapımı. nikah şekeri malzemesi satan yerler konya, izmir kurabiye kursları.

diş buğdayı partisi malzemeleri , pratik akşam pastaları , çanakkale pasta kurs , zonguldak pasta malzemeleri , yazılı doğum günü pastaları , midi fırın tavsiye , anneler için pasta üstü doğum günü yazıları , süslemeli uzun doğum günü mesajları , hafta sonu yemek kursu , pasta yapımı eğitimi Eskişehir ,