Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

figürlü doğum günü pastalarıfigürlü doğum günü pastaları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde figürlü doğum günü pastaları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

samsun kurabiye kursu, butik çikolata kursu. pendikte pasta malzemeleri, iş olanağı sağlayan kurslar. bursa pasta şekerleri, beyoğlu çikolata fiyatları. şirketler için kaynaştırma eğitimleri, şeker hamurlu kurabiye kursları istanbul anadolu yakası. sevgiliye evde kurabiye yapımı, aydın pastacılık kursları.

istanbul avrupa beyoğlu online pasta siparişi , şeker hamuruyla cupcake yapımı , denizli aşçılık kursu başvuru , antalyada çikolata satan yerler , parti malzemelri satan dükkanlar ankara , Şile pastacılık , sakarya özel pasta yapımı , 9 aralık 2012 çikolata kursu , facede yapılan şekiller doğum günü pastaları , grupfoni istanbul ,